Last info a Timetable Festia Open air 2017

Festival Festia Open Air se koná již tuto sobotu, a proto přinášíme užitečné informace pro návštěvníky.
Last info a Timetable Festia Open air 2017

Festival Festia Open Air se koná již tuto sobotu, a proto přinášíme užitečné informace pro návštěvníky. Věnujte pozornost všem instrukcím, které zajistí váš bezpečný a skvělý zážitek z tohoto festivalu. Především žádáme návštěvníky, aby své e-ticket vstupenky přinesli na místo vytisknuté (barevně nebo černobíle) z důvodu rychlého odbavení u vstupu. Vzhledem ke zvýšené koncentraci návštěvníku na místě se může stát, že se vám e-ticket v mobilu nebude chtít načíst (přetížení datové sítě). Děkujeme. Festia Crew.

HARMONOGRAM:

12:00 - 22:00 – Festia Open Air – Kemp Kotva, U Kempingu, Praha Braník (https://festia.cz/kudy-na-festival-festia).

22:00 - ??:?? – Oficiální afterparty festivalu (Mayapur Pokojíček, Mezi Vodami 35, Praha Modřany, cca 2 km od areálu festivalu - https://festia.cz/novinka/festia-nabidne-2-afterparty).

05:00 - ??:?? – Afterparty – klub Atelier, Rybná 16, Praha 1.

VSTUPENKY:

Předprodej bude ukončen 2. června 2017 ve 23:59 hod. (http://bit.ly/festia_tickets). Vstup 12:00 – 13:00 bude zdarma (netýká se VIP), dále od 13:00 bude možné zakoupit vstupenky na místě za cenu 200 Kč základní vstupné (vstupenek bude dostatek). VIP VSTUPENKY JSOU VYPRODÁNY a na místě nebude možnost si je zakoupit. Své e-tickety přineste ke vstupu vytisknuté pro rychlejší odbavení. Děkujeme.

Po opuštění areálu pozbývá vstupenka platnosti a v případě návratu je nutné zakoupit novou vstupenku. Vrácenky nebudou vydávány. Každý návštěvník dostane pásku, kterou musí nosit po celou dobu na ruce. Návštěvníci pohybující se v areálu bez pásky budou muset festival opustit.

ÚSCHOVNA:

Úschovna a šatna bude k dispozici v areálu festivalu po celou dobu konání za 40 Kč. Kapacita bude omezena. Za cennosti uložené do úschovny neručíme. Při ztrátě čísla bude nutné vyčkat do konce festivalu.

PARKOVÁNÍ A DOPRAVA:

Možnost parkování je v okolí kempu, dbejte zvýšené opatrnosti vzhledem k velkému množství návštěvníku a respektujte pravidla silničního provozu.

OMEZENÍ:

Do prostoru festivalu je zakázáno vnášet vlastní jídlo, pití, alkohol, zbraně a jakékoliv návykové a omamné látky. Dále je zakázáno vnášet jakékoliv nebezpečné předměty, zbraně atd. Návštěvníci budou kontrolování detektorem kovů.

ZÁCHRANNÁ SLUŽBA:

V místě bude přítomna a viditelně označená záchranná služba. V případě nutnosti se obraťte na tyto zdravotníky, případně na security v areálu, kteří zdravotníky pomocí vysílačky přivolají na dané místo.

POZVÁNKY NA JINÉ AKCE:

Je zakázáno vylepovat, rozdávat či jiným způsobem distribuovat nabídky konkurenčních akcí nejen v areálu festivalu, ale také v jeho bezprostřední blízkosti a přilehlých ulicích bez povolení pořadatele akce. Žádosti směrujte na email event@festia.cz, případně na pořadatele festivalu - na pokladně festivalu.

AFTERPARTY:

Afterparty se bude konat cca 2 km od místa konání festivalu a to v Mayapur Pokojíčku – Mezi Vodami 35, Praha Modřany. Vstupné na afterparty je stanoveno ve výši 70 Kč a bude možné si vstupenku zakoupit nejen v době konání festivalu na pokladně nebo u hostesek, ale také přímo na místě konání afterparty v Mayapur pokojíčku. Cesta bude viditelně označena. Doporučujeme využít taxi službu.

Pevně věříme, že si festival užijete a že se ve zdraví opět potkáme na dalším vydání festivalu Festia. Díky. Festia Crew.

Festia 2019