Festia 2018 se rozjíždí!

Festia 2018 je za dveřmi. Jak to proběhne a kdo bude headliner?
Festia 2018 se rozjíždí!

Zdravíme všechny fanoušky festivalu Festia. Nejprve vám všem musíme velice poděkovat za účast na loňském vydání. Festia 2017 díky vám pokořila rekordní návštěvnost za celou svou existenci na hudební scéně. Festia si tuhle neskutečnou atmosféru zasloužila. Díky!

Je tu rok 2018 a s ním se 2. června ve 12.00 opět otevřou brány kempu Kotva a přivítají tisíce fanoušků hudebního stylu techno a house. Nyní se pouštíme na 110 % do příprav celého festivalu, aby byl zase o krok napřed. Festival si musíme hýčkat, protože je jedinečnou denní akcí na poli elektronické taneční muziky v České Republice.

Máme přichystáno několik pozitivních změn. Asi největší úpravy zažije VIP zóna. Nově se můžete těšit na sedačky (gauče) pro dokonalé pohodlí, pohodlná lehátka a také více zastřešení proti slunci (dešti). Vzhledem k velkému zájmu o VIP vstupenky celý prostor ještě mírně zvětšíme tak, aby každý návštěvník dostal dostatek komfortu. Pravděpodobně po obou stranách DJ budou vystavěny VIP terasy.

Vzhledem k tomu, že očekáváme ještě vyšší návštěvnost než v loňském roce, tak stan na Techno stagi nabere na velikosti na úctyhodných 10x20 m. Původní stan z této stage se přesune na House stage, kde taktéž bude navýšena kapacita zastřešeného prostoru.

Celý areál bude navíc vybaven dalšími dekoracemi. Pro velký zájem bude také vetší množství lehátek okolo bazénu.  

No a LINEUP?

Lineup je sestaven a bude to trochu nářez. A ano, bude zahraniční headliner! Dále čekej desítky dalších DJs a také z loňského roku legendární afterparty v MAYAPUR POKOJÍČKU! Kdo nebyl, o hodně přišel a letos to může napravit!

Tak jo, zítra to vypukne, zítra oznámíme celý lineup!

 

                                                                       Díky za přízeň. Luboš a Michal.

Play2Play - event agency